Telefon Rehberi

BAŞKANLIK BİNASI
BAŞKAN / DR.HALUK BOZDOĞAN
1200
BAŞKANLIK SEKRETER 1101
BAŞKAN YARDIMCISI / ÜNZİLE KURU / SEKRETERLİK 1262
BAŞKAN YARDIMCISI / ALİ DİNSEVER / SEKRETERLİK 1460
BAŞKAN YARDIMCISI / MUTTALİP BOBUŞOĞLU
1167
BAŞKAN YARDIMCISI / ALİ ERHAN OKYAY / SEKRETERLİK 1102 - 1239
BAŞKAN YARDIMCISI / SERAP KURTCU 1139
BAŞKAN YARDIMCISI / DR.FÜSUN KALELİ 1423
BAŞKAN YARDIMCISI / ABDULKERİM ÖZKUL 1355
NİHAT ÇAPAR / ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ 1205
BURAK ŞİMŞEK-ÖZGÜN KAPTAN / ÖZEL KALEM 1203
HÜSNİYE ÖZCAN-ESRA ÖZTÜRK / ÖZEL KALEM 1137
EROL OĞUZ / PROTOKOL YÖNETİCİSİ 3333
 / BAŞKAN DANIŞMANI 1249
BAŞKAN GÜVENLİK
GİRİŞ GÜVENLİK 1207
ÇAY OCAĞI 1266
MECLİS SALONU 1505

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR BOZAN / ZABITA MÜDÜRÜ 1320-1515
TEZCAN GÖKOĞLU - CİHAN ÜNAL -TÜLİN ERSAYOĞLU / ZABITA ŞİKAYETLER 1319
DERYA ÖCAL - DİDEM BOZPINAR / ZABITA KALEMİ 1321
KAYHAN KAYA / ZABITA AMİRİ 1322
VEDAT BALAMAN / ZABITA  AMİRİ 1335
DURMUŞ AYDIN - MUSTAFA SAYGI - BURAK ABBAK / ZABITA RUHSATLAR
1386

İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
EYÜP ANIL YARPUZ / İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ 1215
İLGEN DOĞAN / SEKRETERLİK 1214
SEVİNÇ KABAKÇIOĞLU-DİLEK ESKİABA-KÜBRA ÇATAL / KALEM 1330
ŞEHRİBAN AĞAR / İMAR MUHASEBE 1552
FATMA FUNDA ÇOBAN / RUHSAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ 1150
KAYHAN İMREN-DENİZ OZAN ÖZDEMİR 1213
HAYRİ ŞİMŞEK-EMİNE EROL-BURKAY ANIL-MAHMUT ALKAN 1181-1213
PINAR ŞENER-FİLİZ ERDEK-ENİS KOCA-UTKU KARAGÜLMEZ 1143
GÜLAY DEMİRHİSAR-MERYEM ERBAŞ-FATMA YILDIZ-YASEMİN KELEŞ 1144
EZGİ DEMİR 1147
EMİNE KARA-ÖMER KAYAHAN KABA 1246
SONER ENGİN 1148
DEMET İMREN / HARİTA PLAN UYGULAMA YÖNETİCİSİ 1486
FERİHAN ÖZFİDAN 1487
TESLİME GENÇ 1496
GÜLLÜHAN UMAY BOSTAN / İMAR PLANLARI VE PROGRAMLARI ŞUBE YÖNETİCİSİ 1557
BARIŞ ERSOY-İSMAİL AKSAY-ERKUT ATICI-YAKUP ÖZ 1485
SELDA OKUL GÜZELSEVGİ
1148
SUAT TUNÇ / NUMARATAJ SORUMLUSU 1454
MURAT TUFAN - DURAN ÖZGÜR - ÖZER ÖKSÜZ / NUMARATAJ 1488-1121
SÜLEYMAN ŞAHİN-MUSTAFA CANTÜRK 1497-1498
KUDEB
FEVZİYE KÖKDİL / KUDEB YÖNETİCİSİ 1436
PINAR ALKAŞ 1521
BETÜL DEMİRCİ 1566
HÜSEYİN KAYA 1498
SİNAN ÇAKAN 1499

HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN YILDIRIM / HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1233
ADEM ÖZASLAN  / AVUKAT 1443
DUYGU ÖZ  / AVUKAT 1445
BURCU GÜL SOYDAN
1185
OSMAN BAYDAN-GÖKHAN SARIKAYA-YALÇIN KENDİR-ALPER KÖRÜKLÜ 1236-1447


YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM GÜRSOY / YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 1165
GÖNÜL TEKİN - NALAN ÖZDEMİR / KALEM 1166
NİYAZİ YİĞİT / KALEM 1292
ESMEHAN BAYGÜL - HURİNUR SARI - LÜTFİ ERDOĞAN / KALEM 1264

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ESİRGEMEZ / İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ 1164
ALİ ÇELİK 1343
OKTAY YILDIRIM-BERAT ÇAPAR
1171
MEHMET BAHADIR-ÖMER TANRIVERDİ 1163
HÜLYA DARENDE-CÜNEYT TEK-HATİCE YETİŞ 1162
ÖZNUR KALELİ ÖZEL-OĞUZ KAAN DALGIÇ-İREM YÜREĞİR 1256
ÇAY OCAĞI 1257
ZAFER KAYRAK-ABDUL VEDAT AKSAY-AHMET KÖRLÜ-MEHMET ULUS-MUSTAFA AKBURÇ / YEMEKHANE 1178
TUNCAY KARA / SOSYAL HİZMETLER 1238

KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ
SERAP KURTCU / NENE HATUN KREŞ MÜDÜRÜ 1471
MAHİYE GÖZKUN-GÖKÇEN CERİT-SULTAN KARAOĞLU-FATMA KESER-ŞERİFE KILINÇ-HİLAL VİLDAN GÜLLÜ-BAHAR ÖZÇELİK-DURSUN UYAN / NENE HATUN KREŞİ 1434

BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
HARUN DOĞAN / BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜ 1308
GÜLER MERVE DEMİR-MERT SEZGİN-ONUR KONUR-BURAK ALKAŞ-UMUT BULUKLU 1305
EBRU YALVAÇ-BARIŞ ERDEM ÖZDEMİR1305

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET SEYHAN ATAMER / KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ 1241
NADİR DURGUN / KÜLTÜREL İŞLER YÖNETİCİSİ 1480
HARUN TALAŞ / SOSYAL İŞLER YÖNETİCİSİ 1218
MURAT ULUÇAM-ESİN AKKOCA / KÜLTÜR KALEM 1240
ALİ TAŞOĞLU / BANDO ŞEFİ 1193
BANDO PERSONELLERİ ODASI 1107

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
FÜSUN KALELİ / SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1516
SIDIKA ERDOĞAN-MUSTAFA BİRKİYE-SABRİYE EDA KÜPELİ 1511

1172
NAİME NUR TATAROĞLU 1512
SÜNDÜZ ÖZDUR / İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİ 1204
İŞYERİ HEKİMLİĞİ
ELİF İLKAY ATLI / İŞYERİ HEKİMİ 1204

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN TEKELİ / FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ 1102
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SEKRETERLİK 1102
ALİ KAYA 1180
MAHMUT TANRIVERDİ 1116
FERİT DURNA - TUĞRUL BERKMEN 1294
NAZAN ADAMAK 1109
NURAN ALTINKAYA - GÜLAY AYDIN 1105
HARUN GÖKSEL 1104
CUMALİ DİNÇER 1113
BAHADIR BÜLBÜL 1315
EMRE AK 1223
PARLA CAN KUYUCUOĞLU 1111
ERDOĞAN ERGİN 1314

1470
ÇAY OCAĞI 1106

MAKİNE İKMAL VE BAKIM ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN KARAOĞLU / MAKİNE İKM.BAK.ONAR.MÜDÜRÜ 1160
NECATİ ÇİĞDEM / ATÖLYE KALEM 1161
ERGÜN BOLAKAR / ATÖLYE AMBAR 1456
ALİ SAPMAZ / ELEKTRİK ELEKTRONİK YÖNETİCİSİ 1222
DURAN DUBARACI / DEPO SORUMLUSU 1222
KAAN PINAR 1221
ALİ BADEM / AKARYAKIT 1120
NUH ÇAKICI / ARAÇ SEVK VE İDARE AMİRLİĞİ 1250

PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN POLAT / PARK BAHÇELER MÜDÜRÜ 1195
GÖKÇEN ÖKSÜZ - EMİNE KÖRÜKLÜ - MEHMET BENEK/ KALEM 1196
MUHAMMET BÖCEK / GÜNDÜZ ÇAVUŞU 1197
ERDAL GEZER 1377

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE YÖNETİCİLİĞİ
ÜNAL KAZAN / MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ 1300
GÜNAY TOKAT/ KALEM 1253
AYKUT AKGÜL 1251
MEHMET SARI-İSMAİL KUZUCU-MEHMET YEKTE 1252
NURCAN GÜMÜŞ-NESLİHAN KÖKSAL-OĞUZHAN AVŞAR 1210
İPEK BARAN 1174
AVNİ ERTEKİN 1349
DERYA ŞEKER
1295
GELİR YÖNETİCİLİĞİ
GÜNTAÇ YILMAZ / GELİR YÖNETİCİSİ 1402
SONER AYDINOL 1401
GÜRKAN SAĞIR / TAHSİLAT SORUMLUSU 1444
SERPİL HALAVUT/ KALEM 1404
BEKİR YILDIRIM-ESRA YÜKSELOĞLU 1407-1524
YASEMİN DİNLER-ESER ÇATALBAŞ 1406
ERHAN BÜLBÜLOĞLU-GAZİ SAĞIR / VEZNE 1409
HASAN KÖŞECİ-YUSUF ELİBAL-ÖZGÜR BAŞTUĞ 1405
İSMAİL KURT-ÜNSAL ÇELİK-YUSUF ALİ EROL-SEDAT YETİŞ-GÖKHAN KÖKAKIN-CÜNEYT ARAN 1267
GÖKHAN KÜLE 1403

EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN METE ŞAHİN / EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ 1553
 SEMA KILINÇ/ İSTİMLAK MEMURU - SAVAŞ AKDAŞ  1548
BURAK ALIŞKAN / EMLAK YÖNETİCİSİ 1483
BİLGEN TÖMEN / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ 1420
HÜSNİYE OKUR / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1122
SAİME BODUR-SEMA AVŞAR / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1554
MURAT KONCUK-SÜLEYMAN DOĞU / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1550
AYŞE ÖZER DALKIRAN / KALEM 1547
İSMAİL AKÇEL / KALEM 1071

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ HAYDAR ÖLMEZ / BASIN YAYIN HALKLA İLŞ.MÜDÜRÜ 1467
 / BASIN SORUMLUSU 1137
CEREN PEKPAK-SEREN MANTAŞ-SEMRA KURUAĞAÇ / BASIN KALEM 1140
MURAT GÖLGE-UFUK AKTAN / BASIN TEKNİK ODA 1123
FULYA AKKUŞ-RUŞEN ÇOPUR / BASIN TEKNİK ODA 1476
ZEYNEP AKIN / HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU / BEYAZ EV 1482
KÜRŞAT YAROĞLU-AHMET YIKMAN / HALKLA İLİŞKİLER 1225
CENAZE HİZMETLERİ 1238
DEPO 1239
ÖZLEM CANOĞLU-TAYFUN TAYLAN SAAT / İLAN İŞLERİ 1518

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
YASİN AKDAĞCIK / MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1328
SONER KÖKSAL-YAŞAR RÜZGAR 1112
SERDAL DEMİREL-TEYFİK ECDER 1332

TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM EGİRTMEN / TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRÜ 1560
NADİR ERNARİÇİ - EMİNE KÖRÜKLÜ 1623
ELA DÜŞMEZKAYA - İLKNUR ÇİMEN ÖZ / KALEM 1622



GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ BAGRIK / GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA DOĞAN / BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRÜ



KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
DERYA AKŞANLI / KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
M.RAMAZAN GÖZENER / DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ



VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
BÜLENT AY / VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRÜ



KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRLÜĞÜ
HİKMET ERDEM / KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ



DESTEK HİZMETLERİ  MÜDÜRLÜĞÜ
ARZU BUSE AYVALIOĞLU / DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
FİYAT ARAŞTIRMA(SATIN ALMA)
DERYA KARATAŞ / FİYAT ARAŞTIRMA BİRİMİ SORUMLUSU 1453
FATİH KAYA-HİKMET CANATAR-NEVZAT KÖSE-SEVGİ AKYOL
1388


STRATEJİ GELİŞTİRME  MÜDÜRLÜĞÜ
YAHYA DEMİRCİ / STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ 1490
İREM BAL 1491
HAKAN KUMDERELİ 1492
DİLŞAT ACER 1302
HADİYE SAYBAŞILI-SAİME TISOĞLU 1297

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
SEYHAN BAYIR / TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ 616 11 00

KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ
UFUK AY / KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ

GÜVENLİK
OĞUZHAN KAYA / GÜVENLİK AMİRİ 1127
A KAPISI 1155
B KAPISI 1133
D KAPISI 1208
PERSONEL GİRİŞ KAPISI 1299
ATÖLYE GÜVENLİK 1478

İMAR LİMİTED ŞİRKETİ
İMAR LİMİTED ŞİRKETİ 616 25 40
BETON SANTRALİ 616 28 76

DIŞ BİRİMLER
NİKAH SALONU 624 33 43
BAĞLAR SPOR OKULU 626 00 44
YÜZME HAVUZU 2024
BELEDİYE EKMEK FIRINI 2026
MEHMET ÇELEBİ SPOR KOMPLEKSİ 2014
DİKİŞ ATÖLYESİ 2016
TEMSİLCİLİK 2019
GÜNER BAYKAL TOPLANTI SALONU 2020


MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
MESKİ TARSUS ŞUBESİ (SULAR) 337 08 41
337 08 42
ULAŞIM HİZMETLERİ TARSUS ŞUBESİ 616 02 27
HAYVANAT BAHÇESİ 626 33 34

Yükleniyor...