Phone Directory

BAŞKANLIK BİNASI
MAYOR
SANEM MERCAN / MAYOR SECRETARY1101
DEPUTY MAYOR / ALİ DİNSEVER / SEKRETERY1262
DEPUTY MAYOR / HAKAN YILDIRIM
1233
DEPUTY MAYOR / ORHAN TEKELİ1102
DEPUTY MAYOR / OSMAN POLAT1249
DEPUTY MAYOR / ŞAKİR YILMAZ1423
DEPUTY MAYOR / YASİN AKDAĞCIK1328
NİHAT ÇAPAR / GENERAL SECRETARIATE DIRECTOR1205
BURAK ŞİMŞEK-HÜSNİYE ÖZCAN / GENERAL SECRETARIATE
1203
EROL OĞUZ / PROTOKOL YÖNETİCİSİ3333
 / BAŞKAN DANIŞMANI1249
BAŞKAN GÜVENLİK
GİRİŞ GÜVENLİK1207
ÇAY OCAĞI ÜST KAT1266
ÇAY OCAĞI ALT KAT1283
MECLİS SALONU1505

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR BOZAN / ZABITA MÜDÜRÜ 1320-1515
ZABITA ŞİKAYETLER 1319
DERYA ÖCAL - DİDEM BOZPINAR / ZABITA KALEMİ 1321
RAMAZAN GÜDÜCÜ / EVRAK TEBLİGAT 1322
KAYHAN KAYA / ZABITA AMİRİ 1335


İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
SABAHATTİN TEZCAN / İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ 1215
 / SEKRETERLİK 1214
SEVİNÇ KABAKÇIOĞLU-DİLEK ESKİABA-KÜBRA ÇATAL / KALEM 1330
ŞEHRİBAN AĞAR / İMAR MUHASEBE 1552
FATMA FUNDA ÇOBAN / RUHSAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ 1150
KAYHAN İMREN-DENİZ OZAN ÖZDEMİR 1213
HAYRİ ŞİMŞEK-EMİNE EROL-BURKAY ANIL-MAHMUT ALKAN 1181-1213
PINAR ŞENER-FİLİZ ERDEK-ENİS KOCA-UTKU KARAGÜLMEZ 1143
GÜLAY DEMİRHİSAR-MERYEM ERBAŞ-FATMA YILDIZ-YASEMİN KELEŞ 1144
EZGİ DEMİR 1147
EMİNE KARA-ÖMER KAYAHAN KABA 1246
SONER ENGİN 1148
DEMET İMREN / HARİTA PLAN UYGULAMA YÖNETİCİSİ 1486
FERİHAN ÖZFİDAN 1487
TESLİME GENÇ 1496
GÜLLÜHAN UMAY BOSTAN / İMAR PLANLARI VE PROGRAMLARI ŞUBE YÖNETİCİSİ 1557
BARIŞ ERSOY-İSMAİL AKSAY-ERKUT ATICI-YAKUP ÖZ 1485
SELDA OKUL GÜZELSEVGİ
1148
SUAT TUNÇ / NUMARATAJ SORUMLUSU 1454
MURAT TUFAN - DURAN ÖZGÜR - ÖZER ÖKSÜZ / NUMARATAJ 1488-1121
SÜLEYMAN ŞAHİN-MUSTAFA CANTÜRK 1497-1498
KUDEB
FEVZİYE KÖKDİL / KUDEB YÖNETİCİSİ 1436
PINAR ALKAŞ 1521
BETÜL DEMİRCİ 1566
HÜSEYİN KAYA 1498
SİNAN ÇAKAN 1499

HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN YILDIRIM / HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1233
ADEM ÖZASLAN  / AVUKAT 1443
DUYGU ÖZ  / AVUKAT 1445
BURCU GÜL SOYDAN
1185
YUSUF UĞURELLİ
1236
OSMAN BAYDAN - GÖKHAN SARIKAYA - YALÇIN KENDİR - ALPER KÖRÜKLÜ 1447

YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM GÜRSOY / YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 1165
GÖNÜL TEKİN - NALAN ÖZDEMİR 1166
NİYAZİ YİĞİT 1292
ESMEHAN BAYGÜL - HURİNUR SARI - DİLBER BUDAK - LÜTFİ ERDOĞAN 1264

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ESİRGEMEZ / İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ 1164
ALİ ÇELİK 1343
OKTAY YILDIRIM - BERAT ÇAPAR - HATİCE YETİŞ
1171
MEHMET BAHADIR - ÖMER TANRIVERDİ - GÖKHAN TOPÇU 1163
HÜLYA DARENDE - CÜNEYT TEK - ŞEBNEM ORHAN 1162
ÖZNUR KALELİ ÖZEL - OĞUZ KAAN DALGIÇ - İREM YÜREĞİR 1256
ÇAY OCAĞI 1257
ZAFER KAYRAK - MUSTAFA AKBURÇ - UYSAL DÖNMEZ - MURAT ÜNAL - AHMET KÖRLÜ - ZEYNEL TURAÇ / YEMEKHANE 1178
ASIM TURGUT - SELAHATTİN MURAT - HASAN AVŞAR - ZEKERİYA YILDIRIM / YEMEKHANE 1178
SERKAN KAYA - EYÜP CEYLAN - HALİL İBRAHİM LOKMANOĞLU - MAHMUT ÇEKCEN/ YEMEKHANE 1178

KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM EGİRTMEN / NENE HATUN KREŞ MÜDÜRÜ 1471
MAHİYE GÖZKUN-GÖKÇEN CERİT-SULTAN KARAOĞLU-FATMA KESER-ŞERİFE KILINÇ-HİLAL VİLDAN GÜLLÜ-BAHAR ÖZÇELİK-DURSUN UYAN / NENE HATUN KREŞİ 1434

BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKERİM ÖZKUL  / BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜ 1308
MERT SEZGİN-ONUR KONUR-BURAK ALKAŞ-UMUT BULUKLU 1305
EBRU YALVAÇ-SEZER SAYAL 1305


KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ
HARUN DOĞAN / KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ 1241
 / KÜLTÜREL İŞLER YÖNETİCİSİ 1480
HARUN TALAŞ / SOSYAL İŞLER YÖNETİCİSİ 1218
ESİN AKKOCA  - TÜBA TÜTER / KÜLTÜR KALEM 1240
ALİ TAŞOĞLU / BANDO ŞEFİ 1196


SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
FÜSUN KALELİ / SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1516
MUSTAFA BİRKİYE - NAİME TATAROĞLU - SIDIKA ERDOĞAN 1172
DİLEK BÜLBÜLOĞLU - ERSİN EKER - TEBESSÜM KÖKDİL - AHMET KILINÇ 1172
SÜNDÜZ ÖZDUR / İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİ 1204
İŞYERİ HEKİMLİĞİ
ELİF İLKAY ATLI - HÜLYA TOKGÖNÜL / İŞYERİ HEKİMİ 1204
NİLGÜN KARAKAYA - FADİME CEYLAN - NADİRE KARACAN - HATİCE SAVCI 1204
AYŞE AYDIN - RUKİYE İPEK - SÜLEYMAN SAYGI - GÖKHAN ERGÜL 1204

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MAHMUT TANRIVERDİ / FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ 1102
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SEKRETERLİK 1102
ALİ KAYA 1180
ALİ GÜL 1116
FERİT DURNA - TUĞRUL BERKMEN 1294
NAZAN ADAMAK 1109
NURAN ALTINKAYA - GÜLAY AYDIN 1105
HARUN GÖKSEL 1104
CUMALİ DİNÇER 1113
BAHADIR BÜLBÜL - ÖZHAN AKTAŞ - EMRE KERİMGİLLER - İRFAN MUTLU 1315
EMRE AK 1223
PARLA CAN KUYUCUOĞLU 1111
ERDOĞAN ERGİN - EMRAH YAZGIOĞLU - İBRAHİM SARIDURMUŞOĞLU 1221
TURHAN ACER - SONER AKKUŞ - RECEP AY 1117
MESUT GÜREŞ - TAHİR NANELİ - MURAT AŞAR - ÇAY OCAĞI 1106
ARDA YAŞOT - DEPO 1119
ŞANTİYE 1430

MAKİNE İKMAL VE BAKIM ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ
SERDAL DEMİREL / MAKİNE İKM.BAK.ONAR.MÜDÜRÜ 1160
NECATİ ÇİĞDEM / ATÖLYE KALEM 1161
ERGÜN BOLAKAR / ATÖLYE AMBAR 1456
ALİ SAPMAZ / ELEKTRİK ELEKTRONİK YÖNETİCİSİ 1222
DURAN DUBARACI / DEPO SORUMLUSU 1222
KAAN PINAR 1221
ALİ BADEM / AKARYAKIT 1120
NUH ÇAKICI  / ARAÇ SEVK VE İDARE AMİRLİĞİ 1250

PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
ÇETİN ERÇOLAK / PARK BAHÇELER MÜDÜRÜ 1195
GÖKÇEN ÖKSÜZ - SAMET BÖLÜKBAŞI  / KALEM 1196
DURDU MEHMET BENEK - ABDULREZZAK ÇALIŞKAN 1519

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE YÖNETİCİLİĞİ
MUTTALİP BOBUŞOĞLU / MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ 1300
GÜNAY TOKAT/ KALEM 1253
AYKUT AKGÜL 1251
MEHMET SARI-İSMAİL KUZUCU-MEHMET YEKTE 1252
NESLİHAN KÖKSAL-OĞUZHAN AVŞAR 1210
İPEK BARAN 1174
AVNİ ERTEKİN 1302
DERYA ŞEKER
1295
GELİR YÖNETİCİLİĞİ
GÜNTAÇ YILMAZ / GELİR YÖNETİCİSİ 1402
SONER AYDINOL 1401
GÜRKAN SAĞIR / TAHSİLAT SORUMLUSU 1444
SERPİL HALAVUT/ KALEM 1404
BEKİR YILDIRIM-ESRA YÜKSELOĞLU 1407-1524
YASEMİN DİNLER-ESER ÇATALBAŞ 1406
ERHAN BÜLBÜLOĞLU-GAZİ SAĞIR / VEZNE 1409
HASAN KÖŞECİ-YUSUF ELİBAL-ÖZGÜR BAŞTUĞ 1405
İSMAİL KURT-ÜNSAL ÇELİK-YUSUF ALİ EROL-SEDAT YETİŞ-GÖKHAN KÖKAKIN-CÜNEYT ARAN 1267
GÖKHAN KÜLE 1403

EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN METE ŞAHİN / EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ 1553
HAKAN KARAOĞLU / İSTİMLAK YÖNETİCİSİ 1548
SEMA KILINÇ - SAVAŞ AKDAŞ - MEHMET CAN YILDIRIM / İSTİMLAK MEMURU 1548
BURAK ALIŞKAN / EMLAK YÖNETİCİSİ 1483
ÇETİN ERÇOLAK - FIRAT AK / EMLAK MEMURU 1483
BİLGEN TÖMEN / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ 1420
HÜSNİYE OKUR / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1122
SAİME BODUR / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1554
MURAT KONCUK- MERYEM ERBAŞ - VOLKAN BAL / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ MEMURU 1550
AYŞE ÖZER DALKIRAN / KALEM 1547
İSMAİL AKÇEL / KALEM 1071

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
NİHAT ÇAPAR / BASIN YAYIN HALKLA İLŞ.MÜDÜRÜ 1467
 / BASIN SORUMLUSU 1137
CEREN PEKPAK-SEREN MANTAŞ-SEMRA KURUAĞAÇ / BASIN KALEM 1140
MURAT GÖLGE-UFUK AKTAN / BASIN TEKNİK ODA 1123
FULYA AKKUŞ-RUŞEN ÇOPUR / BASIN TEKNİK ODA 1476
ZEYNEP AKIN / HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU / BEYAZ EV 1482
KÜRŞAT YAROĞLU-AHMET YIKMAN / HALKLA İLİŞKİLER 1225
CENAZE HİZMETLERİ 1238
DEPO 1239
ÖZLEM CANOĞLU-TAYFUN TAYLAN SAAT / İLAN İŞLERİ 1518

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
YASİN AKDAĞCIK / MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1328
SERDAL DEMİREL-TEYFİK ECDER 1332
SONER KÖKSAL - ERDİNÇ SOYAL - ERTAÇ IŞIK 1112
YAŞAR RÜZGAR - MUSTAFA ŞİMŞEK - SÜLEYMAN KARABACAK - ALİ SANDAL - MEHMET FINDIKLI 1263 - 1112
RAMAZAN ÇAKMAK - KERİM BAŞLI - SONER SARI - MUHAMMET KÜÇÜK - MERT MEHMET KURT 1263 - 1112
SADIK TÜRKMEN - YILMAZ OBUT 1263 - 1112
UĞUR ÖNAL - İBRAHİM ÖZÇAPACI - SELÇUK YÜKSEL 1332


TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
NADİR ERNARİÇİ / TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRÜ 1324
EMİNE KÖRÜKLÜ - MEHMET ÖZER 1622
ELA DÜŞMEZKAYA - İLKNUR ÇİMEN ÖZ - MEHMET KIRIT / KALEM 1622



GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ BAGRIK / GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA DOĞAN / BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRÜ



KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
DERYA AKŞANLI / KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
M.RAMAZAN GÖZENER / DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ



VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN ÖZDAMAR / VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRÜ



KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRLÜĞÜ
HİKMET ERDEM / KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ



DESTEK HİZMETLERİ  MÜDÜRLÜĞÜ
ARZU BUSE AYVALIOĞLU / DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
FİYAT ARAŞTIRMA(SATIN ALMA)
DERYA KARATAŞ / FİYAT ARAŞTIRMA BİRİMİ SORUMLUSU 1453
FATİH KAYA-HİKMET CANATAR-NEVZAT KÖSE-SEVGİ AKYOL
1388


STRATEJİ GELİŞTİRME  MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR KAAN MISIRLI / STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ 1490
İREM BAL 1491
HAKAN KUMDERELİ 1492
DİLŞAT ACER 1393
HADİYE SAYBAŞILI-SAİME TISOĞLU 1297

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
SEYHAN BAYIR / TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ 616 11 00

KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ
UFUK AY / KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ

KENT TARİHİ VE TANITIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ÜNAL KAZAN / KENT TARİHİ VE TANITIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ
DURMUŞ AYDIN / RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRÜ 1324
VEDAT BALAMAN - MUSTAFA SAYGI - BURAK ABBAK
1386

PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR BOZAN / PLAN VE PROJE MÜDÜRÜ1452
BARIŞ ERSOY 
1452
MEHMET KAMİL CARUS 1635

GÜVENLİK
 / GÜVENLİK AMİRİ 1127
A KAPISI 1155
B KAPISI 1133
D KAPISI 1208
PERSONEL GİRİŞ KAPISI 1299
ATÖLYE GÜVENLİK 1478

İMAR LİMİTED ŞİRKETİ
İMAR LİMİTED ŞİRKETİ 616 25 40
BETON SANTRALİ 616 28 76

DIŞ BİRİMLER
NİKAH SALONU 624 33 43
BAĞLAR SPOR OKULU 626 00 44
YÜZME HAVUZU 622 25 65
BELEDİYE EKMEK FIRINI 2026
MEHMET ÇELEBİ SPOR KOMPLEKSİ 2014
DİKİŞ ATÖLYESİ 2016
TEMSİLCİLİK 2019
GÜNER BAYKAL TOPLANTI SALONU 2020


MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
MESKİ TARSUS ŞUBESİ (SULAR) 337 08 41
337 08 42
ULAŞIM HİZMETLERİ TARSUS ŞUBESİ 616 02 27
HAYVANAT BAHÇESİ 626 33 34

Loading...