Başkan Yardımcıları
Elif Seda SAĞLAM 
Belediye Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş

1969 Tarsus doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Tarsus Belediyesinde Avukat olarak göreve başlamış olup, Avukat ve Hukuk İşleri Müdürü olarak görevine devam etmiş ve 07.04.2014 tarihinden itibaren de Hukuk İşleri Müdürlüğünün yanında Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Ali BAGRIK 
Belediye Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş

1982 Tarsus doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Tarsus’ta tamamladım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. 2001 yılından beri Tarsus Belediyesinde çalışmaktayım. Özel Kalem Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundum. Halen Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim.Rıdvan AKSOY
Belediye Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş

1953 yılında Gümüşhane’nin Torul İlçesinde doğdum. 1959’da Tarsus’a gelip ilk, orta ve sanat okulunda okudum. İnşaat işleriyle uğraştım. SSK’dan emekli oldum. 2014 yılı Mahalli İdareler seçiminde MHP’den Meclis üyesi oldum. Evli ve bir kız çocuk babasıyım.

Hüseyin BORO 
Belediye Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş

1955 yılında Tarsus Kargılı Köyünde doğdu. Tarsus Lisesinden mezun oldu. Çiftçilik yapmakta olup, 2 kız babasıdır.Serap KURTCU
Belediye Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş

İlk, orta ve lise öğrenimini Tarsus'ta, lisans eğitimini Kimya Mühendisi olarak Eskişehir'de tamamladı. Tarsus Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Halen Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yükleniyor...