EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK İLE İLAN VE REKLAM VERGİLERİNİN İLK TAKSİTLERİ İÇİN SON GÜN; 1 HAZİRAN
EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK İLE İLAN VE REKLAM VERGİLERİNİN İLK TAKSİTLERİ İÇİN SON GÜN; 1 HAZİRAN
Tarsus Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre emlak, çevre temizlik vergisi ile ilan reklam vergilerinin birinci taksitini ödeme tarihinin 1 Haziran Pazartesi günü sona ereceği bildirildi.

Emlak, çevre temizlik ile ilan reklam vergilerinin birinci taksitini yatırmak isteyen mükellefler için belediye tahsilat vezneleri cumartesi ve pazar günleri açık tutulacak.

Tarsus Belediyesi, emlak, çevre temizlik vergisi ile ilan reklam vergilerinin birinci taksitini ödeme tarihinin 1 Haziran Pazartesi günü sona ereceğini açıkladı. Vatandaşların vergi ödemeleri sırasında oluşabilecek yoğunluğun en aza indirilmesi ve oluşabilecek yoğunluktan etkilenmemeleri için Tarsus Belediyesi vezneleri hafta sonu da hizmet verecek.

Vergi mükellefi vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için Belediye Tesisleri ile 100. Yıl Atatürk Çarşısı'nda bulunan tahsilat vezneleri 30 Mayıs Cumartesi ve 31 Mayıs Pazar günleri hizmet verecek. Vatandaşlar belirlenen noktalarda vergilerini nakit veya kredi kartıyla ödeyebilecekler. Ayrıca ödemeler https://www.tarsus.bel.tr/ web adresi üzerinden online olarak yapılabilecek.

27.05.2020 15:15:31

Yükleniyor...