BÖLGENİN TEK HAYVANAT BAHÇESİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI
BÖLGENİN TEK HAYVANAT BAHÇESİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI
 Bölgenin ilk ve tek hayvanat bahçesinin yerinin dar gelmesi üzerine Tarsus Belediyesi, Berdan Barajı mevkiinde 110 dönüm arazi üzerine Yeni Hayvanat Bahçesi kurmuş ve 27 Aralık Tarsus’un Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında açılışını gerçekleştirmişti.

Tamamen doğal ortamlarla hazırlanan hayvanat bahçesi açıldıktan sonra kısa zamanda ziyaretçi akınına uğradı. Yeni hayvanat bahçesi bölgenin cazibe merkezi haline geldi ve bölgede örnek bir hayvanat bahçesi olarak halkın büyük beğenisini kazandı.

Tarsus başta olmak üzere Adana ve Mersin’den gelen vatandaşlar, özellikle aileleri ve çocuklarıyla çok güzel bir gün geçirdiklerini böylesine güzel, temiz ve büyük bir alana sahip Yeni Hayvanat Bahçesi’nde doyasıya gezip eğlendiklerini belirttiler.

Özellikle hayvanların doğal ortamlarda yaşamasından dolayı çok büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlar, Tarsus belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Hayvanat bahçesini gezen vatandaşlar, aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirdiklerini söyleyerek bu yeni tesisi bölgeye kazandıran Başkan Kocamaz’a ve ekibine teşekkürlerini dile getirdiler.

Yeni Hayvanat Bahçesi ziyarete gelecek olanların tüm gününü orada geçirebilecek şekilde dizayn edildi.

04.01.2014 20:20:54

Yükleniyor...