13. Köylerarası Futbol
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu F Grubu
ÇAVUŞLU BOLATLI ALİAĞA AKÇAKOCA KARADİRLİK TEPEKÖY
KALEBURCU BOĞAZPINAR SAĞLIKLI KULAK KARAKÜTÜK KADELLİ
ARDIÇLI İN KÖYÜ ALİEFENDİOĞLU ÖZBEK İBRİŞİM DEDELER
BEYLİCE TAŞKUYU YEŞİLKUYU KEFELİ KARGILI GÖÇÜK
          YANIKKIŞLA

Sonuç

13. Köyler arası futbol turnuvasına bu yıl 25 Köy takımı katıldı. 26 Nisan 2013 tarihinde başlayarak 6 grupta oynanan 40 müsabaka sonucunda; 8 Köy takımımız Çeyrek Final Müsabakalarını oynamaya hak kazandı. 25 Mayıs 2013 tarihinde başlayan Çeyrek Final, Yarı Final ve Final müsabakaları sonucunda; ödül alan takım ve sporcular aşağıda belirtilmiştir.

Şampiyon                    BOLATLI Köyü Futbol Takımı
Turnuva 2.'si              ALİEFENDİOĞLU Köyü Futbol Takımı
Turnuva 3.'si              GÖÇÜK Köyü Futbol Takımı
En Centilmen Takım BOĞAZPINARI Köyü Futbol Takımı
En Genç Futbolcu      2001 doğum tarihi ile Karakütük Köyünden Hasan KIRIT
En Yaşlı Futbolcu      1960 doğum tarihi ile Kargılı Köyünden Ergün KARAKÖSE

Ayrıca 13. Köyler Arası Futbol Turnuvasının gerçekleşmesinde katkı ve emeği geçen; Final müsabakasının hakemleri; Mehmet GÜVEN, Murat Emin ÖZŞAKRAK ve Mehmet ILDIRI’ya Mersin İl Hakem Kurulu Başkanı Tuncer ARSLAN’a Mersin İl hakem Kurulu Başkan Yard. Ali CAN’a Benli Polis Merkezi Amirliği adına Başkomiser Sayın Şaban PAKSOY’a Çevik Kuvvet Grup Amirliği adına Komiser Yardımcısı Sayın Serkan YÜKSEL’e Park ve Bahçeler Müdürü Sayın Halit BOZ’a Erkut Kuzeyman Sahası Sorumlusu Tuncay BEYCEOĞLU’na Mithatpaşa Sahası Sorumlusu Hüseyin Efkan DEMİRPOLAT’a 100. Yıl Faruk Sodan Sahası Sorumlusu Mehmet SAK’a ve 2002-2012 yılları arasında yapılan Belediye Turnuvalarında Tertip Komitesi Başkanlığını başarı ile yürüterek emekli olan Mevlüt KOCAMAZ’a Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ plaket takdim etmiştir.

Tertip Komitemiz, başta dereceye girerek ödül alan sporcu ve takımları kutluyor, turnuvaya katılarak renk katan 25 köy takımının, Muhtarlarına, İdarecilerine, Futbolcularına ve onları izlemek üzere müsabakalara gelen tüm Tarsus’lulara katkılarından dolayı teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.


T.C. TARSUS BELEDİYESİ
13. KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI GRUP MAÇLARI FİKSTÜRÜ
SIRA TARİH GÜN SAAT MÜS.YERİ GRUP TAKIM-1 TAKIM-2 MAÇ SONUCU
1 26.04.2013 Cuma 14:30 100. Yıl F.Sodan D KULAK KEFELİ 3-2
2 26.04.2013 Cuma 16:00 100. Yıl F.Sodan D AKÇAKOCA ÖZBEK 1-0
3 27.04.2013 C.Tesi 14:30 100. Yıl F.Sodan F TEPEKÖY GÖÇÜK 3-1
4 27.04.2013 C.Tesi 16:00 100. Yıl F.Sodan F DEDELER KADELLİ 3-5
5 27.04.2013 C.Tesi 14:30 Belediye Tesisi A ÇAVUŞLU ARDIÇLI 2-5
6 27.04.2013 C.Tesi 16:00 Belediye Tesisi A KALEBURCU BEYLİCE 2-1
7 28.04.2013 Pazar 14:30 Mithatpaşa B BOLATLI İN KÖYÜ 7-1
8 28.04.2013 Pazar 16:00 Mithatpaşa B BOĞAZPINARI TAŞKUYU 2-3
9 28.04.2013 Pazar 14:30 Belediye Tesisi C ALİAĞA ALİEFENDİOĞLU 1-1
10 28.04.2013 Pazar 16:00 Belediye Tesisi C SAĞLIKLI YEŞİLKUYU 0-1
11 28.04.2013 Pazar 14:30 Erkut Kuzeyman E KARADİRLİK İBRİŞİM 2-4
12 28.04.2013 Pazar 16:00 Erkut Kuzeyman E KARAKÜTÜK KARGILI 2-2
13 01.05.2013 Çarş. 14:30 Erkut Kuzeyman F YANIKKIŞLA DEDELER 6-1
14 01.05.2013 Çarş. 16:00 Erkut Kuzeyman F KADELLİ TEPEKÖY 0-0
15 04.05.2013 C.Tesi 15:30 Mithatpaşa A KALEBURCU ARDIÇLI 1-1
16 04.05.2013 C.Tesi 17:00 Mithatpaşa A ÇAVUŞLU BEYLİCE 1-1
17 04.05.2013 C.Tesi 15:30 Erkut Kuzeyman B BOĞAZPINARI İN KÖYÜ 3-0 (H)
18 04.05.2013 C.Tesi 17:00 Erkut Kuzeyman B BOLATLI TAŞKUYU 3-1
19 04.05.2013 C.Tesi 15:30 Belediye Tesisi C SAĞLIKLI ALİEFENDİOĞLU 0-0
20 04.05.2013 C.Tesi 17:00 Belediye Tesisi C ALİAĞA YEŞİLKUYU 0-0
21 05.05.2013 Pazar 15:30 100. Yıl F.Sodan F GÖÇÜK KADELLİ 4-0
22 05.05.2013 Pazar 17:00 100. Yıl F.Sodan F TEPEKÖY YANIKKIŞLA 4-2
23 05.05.2013 Pazar 16:00 Belediye Tesisi D AKÇAKOCA KEFELİ 1-1
24 05.05.2013 Pazar 17:30 Belediye Tesisi D KULAK ÖZBEK 5-1
25 05.05.2013 Pazar 15:30 Mithatpaşa E KARAKÜTÜK İBRİŞİM 7-1
26 05.05.2013 Pazar 17:00 Mithatpaşa E KARADİRLİK KARGILI 1-7
27 08.05.2013 Çarş. 15:30 Belediye Tesisi F DEDELER TEPEKÖY 3-13
28 08.05.2013 Çarş. 17:00 Belediye Tesisi F YANIKKIŞLA GÖÇÜK 3-4
29 12.05.2013 Pazar 15:30 Erkut Kuzeyman E KARADİRLİK KARAKÜTÜK 0-3 (H)
30 12.05.2013 Pazar 17:00 Erkut Kuzeyman D ÖZBEK KEFELİ 3-4
31 12.05.2013 Pazar 15:30 Belediye Tesisi E İBRİŞİM KARGILI 0-9
32 12.05.2013 Pazar 17:00 Belediye Tesisi D AKÇAKOCA KULAK 1-2
33 12.05.2013 Pazar 15:30 Mithatpaşa F KADELLİ YANIKIŞLA 0-3 (H)
34 12.05.2013 Pazar 17:00 Mithatpaşa F GÖÇÜK DEDELER 3-0 (H)
35 18.05.2013 C.Tesi 15:30 Erkut Kuzeyman A ÇAVUŞLU KALEBURCU 0-1
36 18.05.2013 C.Tesi 17:00 Erkut Kuzeyman B BOLATLI BOĞAZPINARI 2-1
37 18.05.2013 C.Tesi 15:30 27 Aralık A ARDIÇLI BEYLİCE 3-0 (H)
38 18.05.2013 C.Tesi 17:00 27 Aralık B İN KÖYÜ TAŞKUYU 0-3 (H)
39 18.05.2013 C.Tesi 17:00 Belediye Tesisi C ALİAĞA SAĞLIKLI 0-3
40 18.05.2013 C.Tesi 17:00 Mithatpaşa C ALİEFENDİOĞLU YEŞİLKUYU 1-0

 

T.C. TARSUS BELEDİYESİ
13. KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI
ELEME MAÇLARI FİKSTÜRÜ
SIRA TARİH GÜN SAAT MÜS.YERİ GRUP TAKIM-1 TAKIM-2 MAÇ SONUCU
41 25.05.2013 C.Tesi 16.00 27 Aralık 1.Tur Eleme BOLATLI SAĞLIKLI 1-0
42 25.05.2013 C.Tesi 17.30 27 Aralık 1.Tur Eleme KARGILI KALEBURCU 5-3 (PNL.)
43 25.05.2013 C.Tesi 16.00 Belediye Tesisi 1.Tur Eleme TEPEKÖY YEŞİLKUYU 1-4
44 25.05.2013 C.Tesi 17.30 Belediye Tesisi 1.Tur Eleme KARAKÜTÜK BOĞAZPINARI 7-8 (PNL.)
45 26.05.2013 Pazar 16.00 Erkut Kuzeyman 1.Tur Eleme ALİEFENDİOĞLU KEFELİ 5-1
46 26.05.2013 Pazar 17.30 Erkut Kuzeyman 1.Tur Eleme KULAK TAŞKUYU 3-1
47 26.05.2013 Pazar 16.00 Mithatpaşa 1.Tur Eleme ARDIÇLI AKÇAKOCA 5-3 (PNL.)
48 26.05.2013 Pazar 17.30 Mithatpaşa 1.Tur Eleme GÖÇÜK YANIKKIŞLA 4-2
49 28.05.2013 Salı 16.00 Erkut Kuzeyman Çeyrek BOLATLI KARGILI 2-0
Final
50 28.05.2013 Salı 17.30 Erkut Kuzeyman Çeyrek YEŞİLKUYU BOĞAZPINARI 1-2
Final
51 29.05.2013 Çarş. 16.00 Mithatpaşa Çeyrek ALİEFENDİOĞLU KULAK 4-0
Final
52 29.05.2013 Çarş. 17.30 Mithatpaşa Çeyrek ARDIÇLI GÖÇÜK 1-2
Final
53 02.06.2013 Pazar 16.00 Erkut Kuzeyman Yarı BOLATLI BOĞAZPINARI 2-1
Final
54 02.06.2013 Pazar 17.30 Erkut Kuzeyman Yarı ALİEFENDİOĞLU GÖÇÜK 2-0
Final
55 10.06.2013 P.tesi 16.00 27 Aralık 3.LÜK BOĞAZPINARI GÖÇÜK 0-4
56 10.06.2013 P.tesi 17.30 27 Aralık FİNAL BOLATLI ALİEFENDİOĞLU 3-0




CEZALI YÖNETİCİ, TEKNİK SORUMLU VE SPORCU LİSTESİ
TAKIM ADI SOYADI TC KİMLİK NO GÖREVİ CEZA TARİHİ CEZA SÜRESİ CEZA BİTİŞ TARİHİ
AKÇAKOCA Zekeriya ULUKANOĞLU 306948309… FUTBOLCU 26.04.2013 2 MAÇ 13.05.2013
BEYLİCE Mahmut YÖNDEM 149303580… FUTBOLCU 27.04.2013 2 MAÇ 13.05.2013
BEYLİCE Mehmet ATDAĞI 345107040… TEKN. SORUMLU 27.04.2013 2 MAÇ 13.05.2013
KARADİRLİK Mevlüt KARAKAYA 239990550… FUTBOLCU 28.04.2013 2013 YILI MEN
KARGILI Burak ELMASTAŞ 438163931… FUTBOLCU 28.04.2013 1 MAÇ 06.05.2013
YANIKKIŞLA Mert ŞAHİN 414644736… FUTBOLCU 05.05.2013 1 MAÇ 09.05.2013
KEFELİ Duran GÖK 251390172… FUTBOLCU 05.05.2013 2 MAÇ 27.05.2013
İBRİŞİM Mustafa İŞBAŞA 260269874… FUTBOLCU 05.05.2013 1 MAÇ 13.05.2013
KADELLİ Ali Kemal AYDIN 503231776… FUTBOLCU 12.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
KADELLİ Müfit SAYGI 516581331… FUTBOLCU 12.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
YANIKKIŞLA Hasan TEKELİ 457903294… FUTBOLCU 12.05.2013 1 MAÇ 27.05.2013
ÖZBEK Tamer ÖZTÜRK 380835860… FUTBOLCU 12.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
ÖZBEK Mithat DEMİRBAŞ 326297678… FUTBOLCU 12.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
BOĞAZPINARI Ayın GÜL 243980411… FUTBOLCU 18.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
BOLATLI Cemal Metehan KAVALCI 155663355… FUTBOLCU 18.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
ALİAĞA Özgür SOFİ 414914707… FUTBOLCU 18.05.2013 2 MAÇ 30.05.2013
BEYLİCE Gökhan HIRLAK 494952054… FUTBOLCU 18.05.2013 2014 YILI MEN
TEPEKÖY Hakan TÜRKMEN 340997190… FUTBOLCU 25.05.2013 1 MAÇ 30.05.2013
TAŞKUYU Sıtkı OĞUZ 136674000… FUTBOLCU 26.05.2013 2014 YILI MEN
ALİEFENDİOĞLU Sertan Erkan TURAN 444763716… FUTBOLCU 26.05.2013 1 MAÇ 30.05.2013
YANIKKIŞLA M.C. Mehmet UGUZ 242540456… FUTBOLCU 26.05.2013 1 MAÇ 30.05.2013
BOLATLI Osman Nuri ÇULFA 377025965… FUTBOLCU 25.05.2013 1 MAÇ 30.05.2013
SAĞLIKLI Atakan ORTAK 194962055… FUTBOLCU 25.05.2013 1 MAÇ 30.05.2013
ARDIÇLI Ali PAN 269509558.. FUTBOLCU 29.05.2013 1 MAÇ 02.06.2013
KULAK RIZA ŞEN 509321576.. FUTBOLCU 29.05.2013 2014 YILI MEN
KULAK ERDOĞAN SARI 306141682.. FUTBOLCU 29.05.2013 2014 YILI MEN
KULAK İRFAN ŞEN 510431539.. FUTBOLCU 29.05.2013 2014 YILI İLK 2 MAÇ MEN
KULAK MAHMUT SELÇUK 495072051.. FUTBOLCU 29.05.2013 2014 YILI İLK 2 MAÇ MEN
GÖÇÜK ALİ TUNAHAN YILDIZ 411344843.. FUTBOLCU 02.06.2013 2 MAÇ 2013'TE 1 MAÇ
2014'TE 1 MAÇ
             



CEZALI YÖNETİCİ, TEKNİK SORUMLU VE SPORCU LİSTESİ
TAKIM ADI SOYADI GÖREVİ CEZA TARİHİ CEZA SÜRESİ CEZA BİTİŞ TARİHİ AÇIKLAMA
PTT HASAN KILIÇ FUTBOLCU 04.06.2012 2 MAÇ 13.06.2012  

KURTULUŞ İÖO

RECEP GİRİŞİT FUTBOLCU 06.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ Ç.S.) 12.06.2012  
İŞGEM YASİN ÜÇÜNCÜ FUTBOLCU 07.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 13.06.2012  
MİLLİ EĞİTİM SAMET KILINÇ FUTBOLCU 07.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 13.06.2012  
CEZAEVİ MEHMET CAN FUTBOLCU 08.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 19.06.2012  
TOPLUM SAĞLIĞI-2 ÖZCAN ÖZAY FUTBOLCU 15.06.2012 2 MAÇ 10.07.2012  
KASIM EKENLER İÖO SALİH SAYINÖZLÜ FUTBOLCU 19.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 22.06.2012  
PTT HIDIR YARAŞIR FUTBOLCU 20.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 10.07.2012  
M.İ.TALAY YİBO HAKAN AKKUŞ FUTBOLCU 20.06.2012 2 MAÇ 03.07.2012  
ADLİYE YUSUF IŞIN FUTBOLCU 20.06.2012 1 MAÇ (KURAL GEREĞİ) 23.06.2012  
DEVLET HASTANESİ İLHAMİ ANGAY FUTBOLCU 25.06.2012 BELEDİYE TURNUVALARINDAN MEN SÜRESİZ  


Açıklama

13. Köyler Arası Futbol Turnuvasına; 25 Köy takımı başvurmuştur. Grup maçları 4 takımlı 5 grup (A, B, C, D, E) ve 5 takımlı 1 grup (F) olmak üzere toplam 6 grupta oynanacaktır. Grup maçları sonunda 4'er takımdan oluşan A,B,C,D ve E gruplarından ilk 2 takım ile 5 takımlı F grubunda ilk 3'e giren takımlar (toplam 13 takım) ile A, B, C, D ve E grubunu üçüncü sırada tamamlayan takımlar arasında; en çok puan toplayan, en iyi gol averajına sahip toplam 3 takım daha puan durumuna istinaden seçilecek ve 13 takımla birlikte toplam 16 takım (13+3) Çeyrek Final müsabakaları oynayacaklardır. Grup maçları tamamlandıktan ve 16 takım belirlendikten sonra Eleme Müsabakaları için yeniden kura çekilecektir. 16 Takım iki gruba ayrılacak ve seri başları belirlenecektir. Seri başları (Torba 1), 4 takımlı grup birincilerinden, 5 takımlı grubun ilk iki takımından ve 4 takımlı gruplarda en fazla puana ve/veya en iyi averaja sahip 1 takım ile birlikte seçilen 8 takımdan oluşacaktır. Seri başı olan takımlar bir torbaya (Torba 1), seri başı olamayan diğer takımlar da farklı bir torbaya (Torba 2) konularak kura çekimi yapılacaktır. 1. Tur Eleme müsabakaları eşleşmeleri 1. Torba takımları ile 2. Torba takımları arasında yapılacaktır. Bu turdan sonra takımlar sırasıyla Çeyrek Final, Yarı Final, Üçüncülük ve Final müsabakası oynayarak maçlar tamamlanacaktır.


Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileriz.
Tertip Komitesi




Yükleniyor...