17. Interdirectorate Footbal
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu F Grubu G Grubu
TAŞİD CEZAEVİ MEDİCAL PARK TAŞTİ AMERIKAN KOLEJI KASTAMONU EN. JANDARMA
KIZILMURAT V.D. YENİCE BLD. İMAR LTD.ŞTİ. END. MESLEK GÜNEY SÜT M.İST.TAL.YİBO DERN. D.HAST.EK Bina
K.EKENLER İ.Ö.O. KOLUMAN SEÇİL KAUÇUK MEŞELİK DERN. MİLLİ EĞT. -1 İSTİKLAL İ.Ö.O PTT
MİLLİ EĞT.-2 TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ AYŞE MİRİCİ İÖO DEVLET HAST. İŞKUR YEŞİLAY Toplum Sağlığı
İLÇE TARIM TARSUS BLD. MİLLİ EĞT.-3 MUHASEBECİLER ORTADOĞU HST. İMKB EML İŞGEM


Sonuç

Tarsus Municipality’nin kurumlar arası birlik, beraberlik ve dayanışmanın artması, amacıyla bu yıl 17.si düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası 04/07/2013 tarihinde oynanan FİNAL müsabakası ile sona ermiştir. 17. Kurumlar Arası Futbol Turnuvasına bu yıl 35 kurum takımı katılmıştır. 27 Mayıs 2013 tarihinde başlayarak 5 grupta 70 ve eleme müsabakalarında 16 olmak üzere toplam 86 müsabaka oynanmıştır. 17. Kurumlar Arası Futbol Turnuvası sonucunda aşağıdaki takım ve sporcular dereceye girerek kupa ve madalya ile ödüllendirilmişlerdir.

Şampiyon                    TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ
Turnuva 2.'si              TARSUS BELEDİYESİ
Turnuva 3.'si              MİLLİ EĞİTİM - 2
En Centilmen Takım TARSUS YEŞİLAY DERNEĞİ
En Başarılı Futbolcular      Altan YAMAÇLI (Tarsus Baro Tems.), H.Güney ERDEM (Tarsus İmar Tic. Ltd.Şti.)
En Centilmen Sporcu      Ali CERRAHOĞLU (Tarsus Amerikan Koleji)
En Başarılı Kaleci      Fahri UZUÇAR (M.İst.Talay YİBO Derneği)

Tertip Komitemiz, başta dereceye girerek ödül alan takım ve sporcuları kutluyor; turnuvaya katılarak renk katan 35 kurum takımının, İdarecilerine, Futbolcularına ve onları izlemek üzere müsabakalara gelen tüm sporseverlere katkılarından dolayı teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.



T.C.

TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

17. KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

Maç No Tarih Gün Saat Müsabaka Yeri Grubu Takımlar Sonuç
1.Takım 2.Takım
1 27.05.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 1 D END. MESLEK MEŞELİK DERN. 6-6
2 27.05.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 3 D TAŞTİ DEVLET HAST. 7-6
3 27.05.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 1 A TAŞİD MİLLİ EĞT.-2 1-8
4 27.05.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 3 A KIZILMURAT V.D. K.EKENLER İ.Ö.O. 4-4
5 28.05.2013 Salı 17.30 SAHA - 2 B CEZAEVİ TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 1-10
6 28.05.2013 Salı 17.30 SAHA - 4 B YENİCE BELEDİYE KOLUMAN 6-2
7 28.05.2013 Salı 18.30 SAHA - 2 C MEDİCAL PARK AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. 5-1
8 28.05.2013 Salı 18.30 SAHA - 4 C İMAR LTD.ŞTİ. SEÇİL KAUÇUK A.Ş. 3-1
9 29.05.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 1 E AMERİKAN KOLEJİ İŞKUR 13-1
10 29.05.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 3 E GÜNEY SÜT MİLLİ EĞT.-1 5-1
11 29.05.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 1 G JANDARMA TOPLUM SAĞLIĞI 6-2
12 29.05.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 3 G D.HAST. EK BİNA P.T.T. 1-3
13 30.05.2013 Perş. 17.30 SAHA - 2 F KASTAMONU ENT. YEŞİLAY 4-6
14 30.05.2013 Perş. 17.30 SAHA - 4 F M.İST.TAL. YİBO DERN. İSTİKLAL İ.Ö.O. 14-0
15 30.05.2013 Perş. 18.30 SAHA - 2 D MEŞELİK DERN. T.MUHASEBECİLER 8-6
16 30.05.2013 Perş. 18.30 SAHA - 4 D TAŞTİ END. MESLEK 2-8
17 31.05.2013 Cuma 17.30 SAHA - 1 A K.EKENLER İ.Ö.O. İLÇE TARIM 1-4
18 31.05.2013 Cuma 17.30 SAHA - 3 A TAŞİD KIZILMURAT V.D. 4-3
19 31.05.2013 Cuma 18.30 SAHA - 1 B KOLUMAN TARSUS BELEDİYE 5-7
20 31.05.2013 Cuma 18.30 SAHA - 3 B CEZAEVİ YENİCE BELEDİYE 1-6
21 03.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 2 C SEÇİL KAUÇUK A.Ş. MİLLİ EĞT.-3 7-2
22 03.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 4 C MEDİCAL PARK İMAR LTD.ŞTİ. 2-4
23 03.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 2 E MİLLİ EĞT.-1 ORTADOĞU HAST. 14-2
24 03.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 4 E AMERİKAN KOLEJİ GÜNEY SÜT 7-3
25 04.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 1 G P.T.T. İŞGEM 5-6
26 04.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 3 G JANDARMA D.HAST. EK BİNA 0-3
27 04.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 1 F İSTİKLAL İ.Ö.O. İMKB EML 4-8
28 04.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 3 F KASTAMONU ENT. M.İST.TAL. YİBO DERN. 3-4
29 05.06.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 2 D END. MESLEK DEVLET HAST. 2-4
30 05.06.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 4 D TAŞTİ T.MUHASEBECİLER 7-5
31 05.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 2 A KIZILMURAT V.D. MİLLİ EĞT.-2 2-6
32 05.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 4 A TAŞİD İLÇE TARIM 7-0
33 06.06.2013 Perş. 17.30 SAHA - 1 B YENİCE BELEDİYE TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 2-6
34 06.06.2013 Perş. 17.30 SAHA - 3 E AMERİKAN KOLEJİ ORTADOĞU HAST. 17-4
35 06.06.2013 Perş. 18.30 SAHA - 1 C İMAR LTD.ŞTİ. AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. 9-9
36 06.06.2013 Perş. 18.30 SAHA - 3 C MEDİCAL PARK MİLLİ EĞT.-3 0-3 (H.)
37 07.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 2 E GÜNEY SÜT İŞKUR 8-0
38 07.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 4 B CEZAEVİ TARSUS BELEDİYE 1-9
39 07.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 2 G D.HAST. EK BİNA TOPLUM SAĞLIĞI 8-2
40 07.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 4 G JANDARMA İŞGEM ERTELENDİ
41 10.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 1 F M.İST.TAL. YİBO DERN. YEŞİLAY 5-2
42 10.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 3 F KASTAMONU ENT. İMKB EML 8-2
43 10.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 1 D TAŞTİ MEŞELİK DERN. 1-8
44 10.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 3 D DEVLET HAST. T.MUHASEBECİLER 13-2
45 11.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 2 A TAŞİD K.EKENLER İ.Ö.O. 3-5
46 11.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 4 A MİLLİ EĞT.-2 İLÇE TARIM 7-5
47 11.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 2 B CEZAEVİ KOLUMAN 3-5
48 11.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 4 B TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ TARSUS BELEDİYE 5-2
49 12.06.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 1 C MEDİCAL PARK SEÇİL KAUÇUK A.Ş. 0-3 (H.)
50 12.06.2013 Çarş. 17.30 SAHA - 3 C AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. MİLLİ EĞT.-3 1-6
51 12.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 1 E AMERİKAN KOLEJİ MİLLİ EĞT.-1 5-1
52 12.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 3 E İŞKUR ORTADOĞU HAST. 2-4
53 13.06.2013 Perş. 17.30 SAHA - 2 G JANDARMA P.T.T. 2-1
54 13.06.2013 Perş. 17.30 SAHA - 4 G TOPLUM SAĞLIĞI İŞGEM 1-12
55 13.06.2013 Perş. 18.30 SAHA - 2 F KASTAMONU ENT. İSTİKLAL İ.Ö.O. 3-0 (H.)
56 13.06.2013 Perş. 18.30 SAHA - 4 F YEŞİLAY İMKB EML 7-1
57 14.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 1 D END. MESLEK T.MUHASEBECİLER 11-3
58 14.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 3 D MEŞELİK DERN. DEVLET HAST. 1-1
59 14.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 1 A KIZILMURAT V.D. İLÇE TARIM 0-3 (H.)
60 14.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 3 A K.EKENLER İ.Ö.O. MİLLİ EĞT.-2 3-2
61 17.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 2 B YENİCE BELEDİYE TARSUS BELEDİYE 2-2
62 17.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 4 B KOLUMAN TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 3-10
63 17.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 2 C İMAR LTD.ŞTİ. MİLLİ EĞT.-3 3-3
64 17.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 4 C SEÇİL KAUÇUK A.Ş. AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. 6-1
65 18.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 1 E GÜNEY SÜT ORTADOĞU HAST. 7-1
66 18.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 3 E MİLLİ EĞT.-1 İŞKUR 5-4
67 18.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 1 G D.HAST. EK BİNA İŞGEM 4-4
68 18.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 3 G P.T.T. TOPLUM SAĞLIĞI 10-1
69 19.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 2 F M.İST.TAL. YİBO DERN. İMKB EML 3-0 (H.)
70 19.06.2013 Çarş. 18.30 SAHA - 4 F İSTİKLAL İ.Ö.O. YEŞİLAY 0-3 (H.)
ERT. 20.06.2013 Perş. 18.00 SAHA - 1 G JANDARMA İŞGEM 1-2

 


Açıklama

Torba-1; Grup maçları sonunda puan sıralamasında grubunu birinci sırada tamamlayan 7 takım ile en iyi puan ve averaja sahip ve/veya sarı ve kırmızı kartların durumuna göre en centilmen 1 takım olmak üzere toplam 8 takımdan oluşacaktır. Torba-2; Grup maçları sonunda puan sıralamasında grubunu ikinci sırada tamamlayan ve Torba-1'e alınan 1 takımın dışında kalan 6 takım ile en iyi puan ve averaja sahip ve/veya sarı ve kırmızı kartların durumuna göre en centilmen grubunda üçüncü olan 2 takım olmak üzere toplam 8 takımdan oluşacaktır.

Not

Takımların oynadıkları grup maçları sonucunda; puan eşitliğinde, kendi aralarında oynadıkları maç sonucuna bakılacak galip gelmiş olan bir üst tura yükselecek, berabere sonuçlanmış ise genel averaja, genel averaj da eşitse sıralama belirleme kriteri sırasıyla En Çok Gol Atan Takım, En Az Gol Yiyen Takım, En Sportmen Takım (Sarı ve Kırmızı Kart ile Fair Play Davranışlar) şeklinde olacaktır. Gerekirse Tertip Komitesi Ekstra Maç oynatma yetkisine de sahiptir.



ELEME TURU MÜSABAKALARI
Maç No Tarih Gün Saat Müsabaka Yeri Grubu Takımlar Sonuç
1.Takım 2.Takım
71 24.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 1 1. Tur MİLLİ EĞİTİM-2 DEVLET HAST. 9-8 (Pnl.)
72 24.06.2013 P.Tesi 17.30 SAHA - 3 1. Tur GÜNEY SÜT YEŞİLAY 6-4
73 24.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 1 1. Tur MEŞELİK YARD. DERN. TARSUS BLD. 8-10
74 24.06.2013 P.Tesi 18.30 SAHA - 3 1. Tur İŞGEM İMAR LTD.ŞTİ. 8-5
75 25.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 2 1. Tur SEÇİL KAUÇUK END. MESLEK L. 2-4
76 25.06.2013 Salı 17.30 SAHA - 4 1. Tur AMERİKAN KOLEJİ KASIM EKENLER İ.Ö.O. 6-2
77 25.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 2 1. Tur M.İST.TAL. YİBO DERN. DEVLET HAST. EK BİNA 4-0
78 25.06.2013 Salı 18.30 SAHA - 4 1. Tur TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ YENİCE BLD. 8-7 (Pnl.)
79 28.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 1 Çey. Final MİLLİ EĞİTİM-2 GÜNEY SÜT 6-2
80 28.06.2013 Cuma 17.30 SAHA - 3 Çey. Final TARSUS BLD. İŞGEM 7-4
81 28.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 1 Çey. Final END. MESLEK L. AMERİKAN KOLEJİ 1-2
82 28.06.2013 Cuma 18.30 SAHA - 3 Çey. Final M.İST.TAL. YİBO DERN. TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 7-9 (Pnl.)
83 02.07.2013 Salı 18.00 SAHA - 2 Yarı Final MİLLİ EĞİTİM-2 TARSUS BLD. 1-4
84 02.07.2013 Salı 18.00 SAHA - 4 Yarı Final AMERİKAN KOLEJİ TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 2-4
85 04.07.2013 Perş. 17.30 SAHA - 2 3.lük MİLLİ EĞİTİM-2 AMERİKAN KOLEJİ 5-4
86 04.07.2013 Perş. 18.30 SAHA - 4 FİNAL TARSUS BLD. TARSUS BARO TEMSİLCİLİĞİ 2-6



CEZALI YÖNETİCİ, TEKNİK SORUMLU VE SPORCU LİSTESİ
TAKIM ADI SOYADI GÖREVİ CEZA TARİHİ CEZA SÜRESİ CEZA BİTİŞ TARİHİ AÇIKLAMA
MEŞELİK DERN. HASAN BÜDÜK 320543523… FUTBOLCU 27.05.2013 1 MAÇ 31.05.2013
DEVLET HAST. OĞUZHAN ÇÖLBEYİ 414408154… FUTBOLCU 27.05.2013 1 MAÇ 31.05.2013
SEÇİL KAUÇUK VOLKAN ÇALIŞKANOĞLU 426553062… FUTBOLCU 28.05.2013 1 MAÇ 04.06.2013
KIZILMURAT V.D. DERVİŞ ŞİMŞEK 297530238… FUTBOLCU 31.05.2013 2013 KALAN MAÇLARDAN MEN
ORTADOĞU HAST. YAKUP ERSOY 349576889… FUTBOLCU 03.06.2013 2013 KALAN MAÇLARDAN MEN
T. MUHASEBECİLER İBRAHİM KILINÇ 242590356… FUTBOLCU 05.06.2013 1 MAÇ 11.06.2013
AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. İLHAN YAVUZ 271609492… FUTBOLCU 06.06.2013 1 MAÇ 13.06.2013
AYŞE MİRİCİ İ.Ö.O. İSMAİL ÇİFTÇİ 122274470… FUTBOLCU 06.06.2013 1 MAÇ 13.06.2013
KASTAMONU ENTEGRE BAHADIR AÇAR 400815178… FUTBOLCU 10.06.2013 1 MAÇ 14.06.2013
İMKB END. MESLEK LİSESİ BÜLENT ECEVİT KOÇAK 418573336… FUTBOLCU 10.06.2013 2 MAÇ 20.06.2013
T. MUHASEBECİLER BÜLENT GÖÇMEN 385725700… FUTBOLCU 10.06.2013 1 MAÇ 15.06.2013
TAŞİD ORHAN COŞKUN 111354823… FUTBOLCU 11.06.2013 1 MAÇ 26.06.2013
JANDARMA K.LIĞI YAŞAR TÜM 226272825… FUTBOLCU 13.06.2013 1 MAÇ 23.06.2013
KASIM EKENLER İ.Ö.O SALİH SAYINÖZLÜ 231050830... FUTBOLCU 14.06.2013 1 MAÇ 26.06.2013
M.İST.TALAY YİBO DERN. MURAT ÖZKAN 540400533… FUTBOLCU 28.06.2013 2014 YILI İLK İKİ MAÇTA MEN
MİLLİ EĞİTİM-2 MEHMET YİRMİALTIOĞLU 357520525… FUTBOLCU 02.07.2013 1 MAÇ 05.07.2013
TARSUS BELEDİYE LÜTFİ ERDOĞAN 468372934… FUTBOLCU 02.07.2013 1 MAÇ 05.07.2013
MİLLİ EĞİTİM-2 BARIŞ ÖZDEMİR 335957352… FUTBOLCU 02.07.2013 1 MAÇ 05.07.2013

Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileriz.
Tertip Komitesi



Loading...