14. Intervillage Football
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu F Grubu
YANIKKIŞLA ULAŞ ARDIÇLI CİNKÖYÜ BOLATLI SAYKÖY
BOĞAZPINARI KEFELİ KARAKÜTÜK ÇAKIRLI KIZILÇUKUR AKÇAKOCALI
KALEBURCU GÖÇÜK DEDELER YEŞİLTEPE KULAK ALİFAKI
SAĞLIKLI DAMLAMA MEŞELİK ALİEFENDİOĞLU BEYLİCE İNKÖYÜ
TAŞKUYU KARAYAYLA KADELLİ ÇÖPLÜ ÖZBEK TEPEKÖY


T.C. TARSUS BELEDİYESİ
14. KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI GRUP MAÇLARI FİKSTÜRÜ
SIRA NO TARİH GÜN SAAT MÜS.YERİ GRUP TAKIM-1 TAKIM-2 MAÇ SONUCU
1 23/05/2014 CUMA 18:00 KIRKLARSIRTI E BOLATLI BEYLİCE 3-0(Hükm.)
2 24/05/2014 C.TESİ 15:00 KIRKLARSIRTI E KULAK KIZILÇUKUR 1-0
3 24/05/2014 C.TESİ 16:30 KIRKLARSIRTI F SAYKÖY İNKÖYÜ 2-4
4 24/05/2014 C.TESİ 18:00 KIRKLARSIRTI F ALİFAKI AKÇAKOCALI 3-1
5 24/05/2014 C.TESİ 16:30 MİTHATPAŞA A YANIKKIŞLA SAĞLIKLI 4-2
6 24/05/2014 C.TESİ 18:00 MİTHATPAŞA A KALEBURCU BOĞAZPINARI 0-1
7 25/05/2014 PAZAR 16:00 MİTHATPAŞA B ULAŞ DAMLAMA 1-0
8 25/05/2014 PAZAR 17:30 MİTHATPAŞA B GÖÇÜK KEFELİ 5-1
9 25/05/2014 PAZAR 16:00 YUNUS EMRE C ARDIÇLI MEŞELİK 0-0
10 25/05/2014 PAZAR 17:30 YUNUS EMRE C DEDELER KARAKÜTÜK 0-10
11 25/05/2014 PAZAR 16:00 ERKUT KUZEYMAN D CİNKÖYÜ ALİEFENDİOĞLU 1-4
12 25/05/2014 PAZAR 17:30 ERKUT KUZEYMAN D YEŞİLTEPE ÇAKIRLI 1-0
13 27/05/2014 SALI 16:00 27 ARALIK E ÖZBEK KULAK  3-1
14 27/05/2014 SALI 17:30 27 ARALIK E KIZILÇUKUR BOLATLI   0-3
15 27/05/2014 SALI 16:00 YUNUS EMRE F TEPEKÖY ALİFAKI  1-2
16 27/05/2014 SALI 17:30 YUNUS EMRE F AKÇAKOCALI SAYKÖY   2-5
17 27/05/2014 SALI 16:00 BELEDİYE TESİSİ A TAŞKUYU KALEBURCU  1-2
18 27/05/2014 SALI 17:30 BELEDİYE TESİSİ A BOĞAZPINARI YANIKKIŞLA  3-1
19 28/05/2014 ÇARŞ. 16:00 YUNUS EMRE B KARAYAYLA GÖÇÜK   2-2
20 28/05/2014 ÇARŞ 17:30 YUNUS EMRE B KEFELİ ULAŞ   1-0
21 28/05/2014 ÇARŞ. 16:00 BELEDİYE TESİSİ C KADELLİ DEDELER   3-2
22 28/05/2014 ÇARŞ. 17:30 BELEDİYE TESİSİ C KARAKÜTÜK ARDIÇLI   2-0
23 28/05/2014 ÇARŞ. 16:00 27 ARALIK D ÇÖPLÜ YEŞİLTEPE   0-2
24 28/05/2014 ÇARŞ. 17:30 27 ARALIK D ÇAKIRLI CİNKÖYÜ   9-0
25 31/05/2014 C.TESİ 16:00 ERKUT KUZEYMAN B DAMLAMA KEFELİ   0-3
26 31/05/2014 C.TESİ 17:30 ERKUT KUZEYMAN B ULAŞ KARAYAYLA  0-2
27 31/05/2014 C.TESİ 16:00 KIRKLARSIRTI C MEŞELİK KARAKÜTÜK   2-0
28 31/05/2014 C.TESİ 17:30 KIRKLARSIRTI C ARDIÇLI KADELLİ   3-1
29 31/05/2014 C.TESİ 16:00 MİTHATPAŞA D ALİEFENDİOĞLU ÇAKIRLI   0-1
30 31/05/2014 C.TESİ 17:30 MİTHATPAŞA D CİNKÖYÜ ÇÖPLÜ  1-7
31 01/06/2014 PAZAR 16:00 BELEDİYE TESİSİ E BEYLİCE KIZILÇUKUR   3-2
32 01/06/2014 PAZAR 17:30 BELEDİYE TESİSİ E BOLATLI ÖZBEK   2-1
33 01/06/2014 PAZAR 16:00 ERKUT KUZEYMAN F İNKÖYÜ AKÇAKOCALI  3-0(Hükm.)
34 01/06/2014 PAZAR 17:30 ERKUT KUZEYMAN F SAYKÖY TEPEKÖY 2-0 
35 01/06/2014 PAZAR 16:00 27 ARALIK A SAĞLIKLI BOĞAZPINARI  2-1
36 01/06/2014 PAZAR 17:30 27 ARALIK A YANIKKIŞLA TAŞKUYU  3-3
37 03/06/2014 SALI 16:00 BELEDİYE TESİSİ B GÖÇÜK ULAŞ    5-1 
38 03/06/2014 SALI 17:30 BELEDİYE TESİSİ B KARAYAYLA DAMLAMA   7-0
39 03/06/2014 SALI 16:00 MİTHATPAŞA C DEDELER ARDIÇLI 1-6
40 03/06/2014 SALI 17:30 MİTHATPAŞA C KADELLİ MEŞELİK  0-7
41 03/06/2014 SALI 16:00 YUNUS EMRE D YEŞİLTEPE CİNKÖYÜ  9-1
42 03/06/2014 SALI 17:30 YUNUS EMRE D ÇÖPLÜ ALİEFENDİOĞLU   1-3 
43 04/06/2014 ÇARŞ. 16:00 ERKUT KUZEYMAN E KULAK BOLATLI  0-3
44 04/06/2014 ÇARŞ. 17:30 ERKUT KUZEYMAN E ÖZBEK BEYLİCE  5-4
45 04/06/2014 ÇARŞ. 16:00 27 ARALIK F ALİFAKI SAYKÖY  0-4
46 04/06/2014 ÇARŞ. 17:30 27 ARALIK F TEPEKÖY İNKÖYÜ  6-2
47 04/06/2014 ÇARŞ. 16:00 KIRKLARSIRTI A KALEBURCU YANIKKIŞLA  3-2
48 04/06/2014 ÇARŞ. 17:30 KIRKLARSIRTI A TAŞKUYU SAĞLIKLI   1-0 
49 07/06/2014 C.TESİ 16:00 MİTHATPAŞA F ALİFAKI İNKÖYÜ  3-0
50 07/06/2014 C.TESİ 17:30 MİTHATPAŞA E BEYLİCE KULAK   6-1
51 07/06/2014 C.TESİ 16:00 YUNUS EMRE A BOĞAZPINARI TAŞKUYU  4-0
52 07/06/2014 C.TESİ 17:30 YUNUS EMRE D ALİEFENDİOĞLU YEŞİLTEPE   2-1
53 08/06/2014 PAZAR 16:00 27 ARALIK B KEFELİ KARAYAYLA   2-3
54 08/06/2014 PAZAR 17:30 27 ARALIK B DAMLAMA GÖÇÜK   0-7
55 08/06/2014 PAZAR 16:00 ERKUT KUZEYMAN C KARAKÜTÜK KADELLİ   4-0
56 08/06/2014 PAZAR 17:30 ERKUT KUZEYMAN C MEŞELİK DEDELER   9-2
57         E KIZILÇUKUR ÖZBEK 0-3(Hükm.)
58         F TEPEKÖY AKÇAKOCALI 3-0(Hükm.)
59         A SAĞLIKLI KALEBURCU   0-3(Hükm.)
60         D  ÇAKIRLI ÇÖPLÜ  3-0(Hükm.)
  • Altı grupta ilk iki sırayı alan toplam 12 takım Eleme Müsabakası oynamaya hak kazanacak olup; altı grubun üçüncüleri arasında en iyi puan ve averaja sahip dört takım daha eleme müsabakası oynamaya hak kazanacaktır. Puan ve averaj eşitliği halinde sarı ve kırmızı kart sayısına bakılacak en centilmen takım eleme müsabakası oynayacaktır. Centilmenlikte de eşitlik varsa kura ile belirleme yapılacaktır.

  • Eleme Müsabakaları eşleşmesinde, altı grubun birincileri ve puan sıralamasında ikinciler arasında yer alan en iyi iki takım toplam sekiz takım seri başı olacak ve 1. Torba da yer alacaktır. Diğer dört ikinci olan takım ile en iyi üçüncü olan dört takım toplam sekiz takım 2. Torba da yer alacak olup; eşleşmeler 1 ve 2. Torba takımları arasında yapılacaktır.

  • Grup maçları sonucunda 09/06/2014 Pazartesi günü Tarsus Municipality Meclis Salonunda, Eleme Müsabakaları Kura Çekimi yapılacaktır. Gruplarında, puan sıralaması sonucunda, ilk üçe giren takımların katılması zorunludur.

  • 14. FUTBOL TURNUVASI ELEME MAÇLARI FİKSTÜRÜ
    SIRA NO TARİH GÜN SAAT MÜS.YERİ MÜS.TÜRÜ TAKIM-1 TAKIM-2 MAÇ SONUCU
    61 11/06/2014 ÇARŞ. 16:00 KIRKLARSIRTI 1.Tur Eleme GÖÇÜK BEYLİCE  0-3(Hükm.)
    62 11/06/2014 ÇARŞ. 17:30 KIRKLARSIRTI 1.Tur Eleme KARAKÜTÜK TEPEKÖY 1-0
    63 11/06/2014 ÇARŞ. 16:00 YUNUS EMRE 1.Tur Eleme BOLATLI ALİFAKI  3-0
    64 11/06/2014 ÇARŞ. 17:30 YUNUS EMRE 1.Tur Eleme KARAYAYLA ARDIÇLI  6-1
    65 12/06/2014 PERŞ. 16:00 MİTHATPAŞA 1.Tur Eleme ÇAKIRLI ALİEFENDİOĞLU   4-5(Pnl.)
    66 12/06/2014 PERŞ. 17:30 MİTHATPAŞA 1.Tur Eleme MEŞELİK KALEBURCU   4-3(Pnl.) 
    67 12/06/2014 PERŞ. 16:00 27 ARALIK 1.Tur Eleme SAYKÖY YEŞİLTEPE  4-3(Pnl.)
    68 12/06/2014 PERŞ. 17:30 27 ARALIK 1.Tur Eleme BOĞAZPINARI ÖZBEK   2-1
    69 15/06/2014 PAZAR 16:00 YUNUS EMRE Çeyrek Final BEYLİCE KARAKÜTÜK   0-2
    70 15/06/2014 PAZAR 17:30 YUNUS EMRE Çeyrek Final BOLATLI KARAYAYLA   3-1
    71 15/06/2014 PAZAR 16:00 MİTHATPAŞA Çeyrek Final ALİEFENDİOĞLU MEŞELİK   4-6
    72 15/06/2014 PAZAR 17:30 MİTHATPAŞA Çeyrek Final SAYKÖY BOĞAZPINARI   1-2
    73 18/06/2014 ÇARŞ. 16:00 27 ARALIK Yarı Final KARAKÜTÜK MEŞELİK   4-2(Pnl.)
    74 18/06/2014 ÇARŞ. 17:30 27 ARALIK Yarı Final BOLATLI BOĞAZPINARI   3-0(Hükm.)
    75 22/06/2014 PAZAR 16:00 KIRKLARSIRTI 3.LÜK MEŞELİK   BOĞAZPINARI İHRAÇ EDİLDİĞİ İÇİN MAÇ İPTAL
    76 22/06/2014 PAZAR 17:30 KIRKLARSIRTI FİNAL KARAKÜTÜK BOLATLI  5-6(Pnl.)

    14. Futbol turnuvasına bu yıl 30 takımı katılmıştır.  23 Mayıs 2014 tarihinde başlayarak 6 grupta oynanan 60 müsabaka sonucunda, 16 takımımız 1. Tur Eleme Müsabakalarını oynamaya hak kazandı. 11 Haziran 2014 tarihinde başlayan ve sırasıyla 1. Tur Eleme, Çeyrek Final, Yarı Final ve Final müsabakaları sonucunda;

     

    ŞAMPİYON             : BOLATLI Futbol Takımı

    Turnuva 2.si           : KARAKÜTÜK Futbol Takımı

    Turnuva 3.sü         : MEŞELİK Futbol Takımı olmuş,

     

    Ayrıca Tertip Komitemiz tarafından; 

     

    Turnuvanın EN CENTİLMEN TAKIMI ALİFAKI Köyü Futbol Takımı seçilmiştir.

     

    ·         Turnuvanın En Genç Futbolcusu olan Karakütük Takımından Hasan KIRIT (2001 Doğumlu)

    ·         Turnuvanın En Yaşlı Futbolcusu olan Tepeköy Takımından Durmuş Türkmen (1968 Doğumlu)

    ·         Turnuvanın En Centilmen Futbolcusu olan Aliefendioğlu Takımından İlker KASAPLI

    ·         Turnuvanın En Başarılı Kalecisi olan Bolatlı Takımından Osman YILDIZ

     

    Seçilmiştir.



    13. Köyler Arası Futbol

    Loading...